Kancelaria Prawnicza Andrzej Gotfryd - Siedziba główna

 

 

Główna siedziba Kancelarii Prawniczej Andrzej Gotfryd znajduje się w mieście Jaśle (Woj. Podkarpackie) skąd kompleksową obsługę naszych Klientów w zakresie prawnym i księgowym zapewniają funkcjonujące tu zespoły prawników, grupa doradztwa finansowo-księgowego oraz personel administracyjno-techniczny.


Od października 2002 r. siedziba Kancelarii mieści się w odrestaurowanej posiadłości ziemskiej o charakterze pałacowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych zapewniamy profesjonalne doradztwo prawne i podatkowe także dla Klientów międzynarodowych i mających siedziby w innych częściach Polski.
Ze względu na miejsce zamieszkania Właściciela i osób zarządzających Kancelarią najważniejsze decyzje związane z funkcjonowaniem Kancelarii oraz obsługą naszych Klientów podejmowane są w Jaśle.

 

DANE KONTAKTOWE

 

Kancelaria Prawnicza Andrzej Gotfryd

 

ul. Kościuszki 61

38-200 Jasło, Polska

 

TEL + 48 13 44 86 122, + 48 13 44 86 109

FAX + 48 13 44 86 120, + 48 13 44 86 105

E-MAIL

 

 

 

Mapa Google
powrót

Zamknij
 

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych

Jeśli Pani/Pan potrzebuje dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan  skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw, proszę skontaktować się z: Inspektor Ochrony Danych: Piotr Janiszewski, e-mail:

© Kancelaria Prawnicza Andrzej Gotfryd, Wszelkie prawa zastrzeżone, 2011
Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito